Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Altıntaş beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor.

Özellikle buzdolapları bozulduğunda ciddi sorunlar doğurabilir. Kısa sürede çözümlenmesi gereken arızalar, servisimiz sayesinde aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir. Çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmanız durumunda aciliyeti olan arızalarınızın çözümüne özen gösterilir.

Altıntaş'ın Tüm Mahallelerine Beyaz Eşya Servisi Hizmeti

Bulaşık Makinesi | Çamaşır Makinesi | Buzdolabı | Ankastre Fırın | Buz Makinesi

Bozbay Mahallesi

Altıntaş Bozbay Beyaz Eşya Servisi

Cumhuriyet Mahallesi

Altıntaş Cumhuriyet Beyaz Eşya Servisi

Hürriyet Mahallesi

Altıntaş Hürriyet Beyaz Eşya Servisi

İstiklal Mahallesi

Altıntaş İstiklal Beyaz Eşya Servisi

Yeni Mahallesi

Altıntaş Yeni Beyaz Eşya Servisi

Altıntaş Beyaz Eşya Servisi Sektörde Öncü

Altıntaş Beyaz Eşya Servisi sektörde öncü firmalar arasındadır. Düzgün iş ahlakımız sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün işlerin arkasında durarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunduk. O yüzden tercih edilmekte ve önerilmekteyiz. Sizlerin de hangi markada olursa olsun sorunlu beyaz eşyalarınız varsa hemen bizlerden teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak önem verdiğimiz durumlar şunlardır…

Aslanapa Beyaz Eşya Tamircisi

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde hizmet veren Altıntaş beyaz eşya tamircisi sayesinde beyaz eşyalarınız yeni alınmış gibi olacak. Düzenli olarak bakımlarını yaptırabileceğiniz, arızalarınız için tamir hizmeti alabileceğiniz servisimizden eşyalarınızın kullanımıyla ilgili de bilgi alabilirsiniz. 
Birçok markaya hizmet vererek beyaz eşyalardaki arızaları kısa sürede onaran uzman ekibimiz, talep doğrultusunda adrese giderek yerinde tamir işlerini gerçekleştiriyor. Klima ve kombi bakımlarını da yine servisimiz sayesinde rutin olarak yaptırabilirsiniz.
Yapılan her iş için 1 yıl garanti veren servisimizden kaliteli ve sürekli bir hizmet alabilirsiniz. Farklı markalarda ve modellerde olan beyaz eşyalarınızın orijinal parça değişimleri için talepte bulunabilirsiniz.

Buzdolabı gaz basımı da yine servisimiz tarafından yapılan bir diğer işlemdir. Son teknoloji yeniliklere sahip beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, tamir, montaj, yedek parça değişimi ve aksesuar gibi ihtiyaçlarında yanınızdayız.

Altıntaş Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşya tamirinin doğru yapılması önemlidir. Özellikle eşyalarınız yeniyse, doğru bir servis seçmeniz ve arızanızın deneyimli kişilerce onarılması gerekir. Aksi takdirde, eşyalarınızın kullanım ömrü kısalabilir.
Evlerde en çabuk bozulan eşyalardan biri de çamaşır makineleridir. Kapasitesinden daha fazla doldurulması veya üst üste yoğun bir şekilde çalıştırılması gibi durumlarda kullanıcı kaynaklı arızalar ortaya çıkabilir. Çamaşır makinelerinizdeki arızalarınızda da Altıntaş beyaz eşya tamiri servisi devreye giriyor. Sizi mağdur etmeden adresinize gelerek yerinde arıza tespit ve onarım yapan uzman ekibimiz, doğru kullanım için bilgilendirme de yapıyor.

Çağrı merkezini arayarak arızanız için talep oluşturabilir veya eşyalarınızdaki ufak sorunlar için telefon üzerinden bilgi isteyebilirsiniz. Bazı durumlarda, ekibimizin eve gelmesine gerek kalmadan konuşarak çözebildiği arızalar söz konusu olabilir. Örneğin, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi hortumlarının çıkması ve buna bağlı olarak makinelerin su almaması gibi sorunları telefonla bilgi alarak çözebilirsiniz. Çamaşır makinelerinin suyu boşaltmaması sorunu ise pompa filtresinin tıkanık olmasından kaynaklı olabilir. Bu durumda ekibimiz gelerek filtreyi boşaltır veya hiç kullanılamayacak durumdaysa filtreyi değiştirebilir. Değişen parçalara servisimiz tarafından garanti verilir.

Altıntaş ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Bulaşık Makinesi Servisi ” | ” Bulaşık Makinesi Onarımı ” | ” Bulaşık Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Altıntaş ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Çamaşır Makinesi Servisi ” | ” Çamaşır Makinesi Onarımı ” | ” Çamaşır Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Bodrum ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Buzdolabı Servisi ” | ” Buzdolabı Onarımı ” | ” Buzdolabı Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Altıntaş ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Klima Servisi ” | ” Klima Onarımı ” | ” Klima Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Altıntaş ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Kombi Servisi ” | ” Kombi Onarımı ” | ” KombiTamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.