Altıntaş Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Altıntaş Kombi Servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Yetkili servisler, hemen hemen her beyaz eşya ve elektronik cihazın bakım ya da tamiri için hizmet vermektedirler. Yetkili servisi bulunan elektronik cihazlardan birisi de kombidir. Kombi, ısınmak için kullanılan kaloriferlere su aktarımını ve ev içinde kullanılan suyun ısınmasını sağlayan bir elektronik cihazdır. Buna bağlı olarak da düzenli bir şekilde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Fakat herhangi bir sebepten dolayı arızalanma durumu da bulunmaktadır. Bu nedenle, her markanın Türkiye’nin hemen hemen her şehir ve ilçesinde yetkili servisi hizmeti bulunmaktadır. Bunlardan birisi de Altıntaş kombi servisi olmaktadır. 

Altıntaş Kombi servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Altıntaş kombi servisi, hemen hemen her beyaz eşya ve elektronik cihaz gibi kombide de servis hizmetlerini sunmaktadır. Sadece bir arıza durumunda onarım değil yıllık bakım ve yedek parça hizmeti de bulunmaktadır. Böylece kişiler her ne durum için yetkili servise ihtiyaç duyarlarsa duysunlar, o duruma uygun servis hizmeti alabileceklerdir. 

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Altıntaş Kombi Tamircisi

Yıllardır bu sektörde hizmet veren Altıntaş kombi servisi, işini oldukça özenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kişileri sadece arıza durumundan değil, aynı zamanda kombi bakımı konusunda da bilgilendirmektedir. Böylece bu bakım bilgileri sayesinde kombinin daha az arızalanması sağlanmış olacaktır. Fakat olası bir arıza durumunda da usta bir kişinin müdahalede bulunması çok daha doğru olacaktır.

Bu durumda Altıntaş’ta ikamet eden kişilerin kombilerinde herhangi bir arıza meydana geldiğinde kombi markası her ne olursa olsun yetkili servis hizmeti alabileceklerdir. Çünkü Altıntaş’ta her markanın yetkili servisi bulunmaktadır. Altıntaş kombi tamircisi, kişilerin ihtiyacına uygun olarak teknik ekip göndermektedir. Çünkü sadece arıza durumunda değil, kişiler sıklıkla kombi bakımı için yetkili servis istemektedir.

 

Kombi bakımın yaptırmak, hem ısınmanın artması hem de olası bir arızayı önlemek için yıllık olarak yapılması gereken bir bakımdır. Başka bir deyişle, tedbir de denilebilmektedir. Kişiler, özellikle kış aylarında kombilerinde herhangi bir arıza ile karşı karşıya kalmak istemiyorlarsa kombi bakımını zamanında yaptırmaları gerekmektedir. Buna bağlı olarak da kullanılan markanın çağrı merkezi ile iletişime geçmek gerekmektedir.

kütahya altıntaş kombi servisi

Altıntaş Kombi Tamiri

Altıntaş kombi tamiri için kişiler kendi kullandıkları markasının yetkili servisine ulaşmaları gerekmektedir. Çünkü her markanın kendine ait servisi bulunmaktadır. Bu servislerde çalışan ekip marka ve cihaz hakkında gerekli detayları bildiğinden dolayı hem arıza hem de bakım işi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Bunların yanı sıra, eğer arıza kombinin herhangi bir parçasında bulunuyorsa yedek parçası ile değişim yapılmaktadır.

 

Tüm bu süreç alanında uzman olan ekip ve iyi bir ekipman ile gerçekleşmektedir. Böylece kişiler herhangi bir mağduriyet yaşamadan kısa sürede kombi tamiri gerçekleşecektir. Markalar, yetkili servis konusuna oldukça önem vermektedir. Böylece kişiler bir markayı tercih ederken servis konusuna herhangi bir şüpheye düşmeden güvenebilirler. 

Altıntaş Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Altıntaş beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor. 

Altıntaş Kombi Servisi ve Tamiri Tercihleri

Altıntaş Kombi servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

kütahya altıntaş kombi servisi

Her markada olan kombileri tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...