Aslanapa Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Aslanapa Klima servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Klima tamircileri  periyodik bakım ve onarım gibi işleri yaparlar. Aslanapa klima servisi Yaz mevsimlerinde kapalı ortamlarda serinlemek istediğimizde ya da kışın ısınmak için istediğimiz zamanda klimalar devreye girer. Klimalarda zamanla biriken tozlar çalışma performansını etkiler. Belirli zamanlarda bakımlarının yaptırılması gerekir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır, olumlu referanslar ile sektörde yerini alır. İşinde tecrübeli personelle klimalar yerinde tespitlerle onarılır gerekli bakımları yapılır. Serviste kullanılan gereçler son teknolojiye uygundur, onarım ve bakımlar garanti kapsamında yapılır.

Aslanapa Klima servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Klimanın daha uzun süreli kullanımı için periyodik bakımları aksatılmamalıdırKlima bakımı hizmeti esnasında gerekli kontroller yapıldıktan sonra, iç aksamı temizlenir. Klima bakım zamanları yaz ve kış mevsimine girmeden önce yapılmalıdır. Kış ve yaz mevsimlerinde kullanım sıklığı artacağından, kullanım esnasında problem yaşamamak için zamanında bakım şarttır. Elektrik tesisatının incelenmesi, fan, hava filtresinin temizliği gibi işlemler yapılacağından personelin uzman olması hata yapılmaması açısından önemlidir. Bakım zamanları ile ilgili klima firması müşterilerine hatırlatma yapar. 

Klima arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Aslanapa Klima Tamiri

Klimalar bakımı periyodik yapılmadığında arıza verme olasılığı fazladır. Aslanapa klima tamiri klimaların tüm arızaları ile ilgili onarımları yapar. Her tür klima arızalarına usta çalışanlar ile müdahale edilir. Yapılan tamiratlar uzun süreli ve garanti kapsamındadır. Firma ilk olarak klima arızasını tespit eder. Daha sonra gerekli olan ekipmanla klimayı işçilik garantisi ile onarır. Arıza gün içerisinde giderilir. Çözüm odaklı ve kurumsal çalışmalar ile müşteri memnuniyeti sağlanır.

Klima bakım ve arızasını noksansız gidermek için uzman personel çalışması gerekir.

·         Klima ustası klima bakımında güvenli kimyasal maddeler, dezenfektan uygular.

 

·         Klimanın temizliği, ortam içerisinde bulunan havanın kişilere zarar vermemesi anlamında çok önemlidir. Tüm markalarda ustaların işçiliği ve parça garantisi ile hizmet verilir.

kütahya aslanapa klima servisi

Aslanapa Klima Tamircisi

Klima bakımı yetkin personel tarafından yapılmaz ise büyük arızalara sebep olacaktır. Aslanapa klima tamircisi hizmetleri teknik bakımda en önemli noktalara dikkat edilerek yerine getirilir.

·         Klimada gaz kaçağı sebebi belirlenerek giderilir.

·         Klimanın elektrik kartı arıza verebilir. Arızanın sebebi genel olarak elektrik akımının az ya da çok gelmesidir. Akım koruyucu takılarak bu arızalar giderilir.

Klimalar arıza kodları verir. Bazı arıza kodları servis çağırılmasını gerektirir. Onarım yapılırken işinde uzman personel olması gerekir, yanlış bir bakım ya da onarım büyük zararlar getirecektir. Tüm klimalarda filtreler haftada bir temizlenmelidir. Genel olarak yıkanabilir özelliktedir. Ön kapakta bulunan hava filtreleri ise hava akımı ile temizlenir.

 

Klimalar donanımlarına göre çok çeşitlidir. Klima ustası her tür klimayı onarıp bakımını yapacak donanımdadır. Her gün her saat çalışanlara ulaşabilirsiniz. Ücretsiz yapılan tespitler sonucu klimanın arızası bulunur. Gereken onarımlar yapılır. Güler yüzlü çalışanlar, plan program dahilinde klima onarım ve  bakım hizmeti verilir. 

Aslanapa Beyaz Eşya Servisi

Aslanapa beyaz eşya servisi Kütahya’nın Aslanapa ilçesinde birçok beyaz eşya markası için bakım, onarım, parça değişimi hizmetleri verir. Bozulan beyaz eşyalarınızı deneyimli ekibini göndererek kısa sürede çözen servisten randevu alarak arızalarınızı giderebilirsiniz.

 

Ev içerisinde beyaz eşyalar çok fazla kullanılır. Belli bir kullanım ömrüne sahip olan eşyalar, bu sürelerinin bitmesi veya yanlış kullanılması gibi sebeplerle arıza verebilir. Elektriksel problemlerden teknik sorunlara her arızayı kolayca çözebilen beyaz eşya servis ekibimiz, yıllardır bu işlerde çalışan kişilerden oluşur. Bu yüzden beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. 

Aslanapa Klima Servisi ve Tamiri Tercihleri

Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Aslanapa beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor.

 

Özellikle buzdolapları bozulduğunda ciddi sorunlar doğurabilir. Kısa sürede çözümlenmesi gereken arızalar, servisimiz sayesinde aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir. Çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmanız durumunda aciliyeti olan arızalarınızın çözümüne özen gösterilir. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

kütahya aslanapa klima servisi

Her markada olan klimaları tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Alıntaş Klima servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...