Şaphane Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Şaphane Klima servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

İnsanoğlunun var olduğu günden bugüne kadar yaşanan inanılmaz bir gelişme mevcut. Sürekli olarak birbiri ardına yaşanan gelişmeler mevcuttur. Özellikle insanların yaşamında temel gereksinimler arasında üst sıralarda yer alan ısınma konusunda ciddi bir gelişme yaşanmıştır.

 

Ateşin yerini zamanla odun, kömür gibi şeyler almış daha sonrasında ise artık teknoloji biraz daha ilerleyince kalorifer, doğalgaz gibi şeyler devreye girer. Yine hem ısınma, hem soğutma amaçlı olarak kullanılan çok yönlü ürünler de vardır ki bu konuda klima ilk akla gelen üründür. 

Şaphane Klima servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Duvara monte edilerek çalışan bu ürünlerde dönem dönem değişik sorunlar ortaya çıkabilir. Bu durumda da Şaphane klima servisi servisi yaşanan sorunların giderilmesi için tüm Şaphane ölçeğinde devreye girer. Firma alanında uzman ve profesyonel bir ekip ile kurumsal çizgisinden ödün vermeden kesintisiz olarak çalışır.

Klima arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Şaphane Klima Tamiri

Şaphane klima tamiri son derece özel ve tematik bir alandır. Klimalar son yıllarda teknolojinin de hızla ilerlemesi ile çok daha otomasyon yönü olan, bilgisayarlı sistemleri olan ürünlerdir. Buna istinaden de yaşanan sorunlar sadece mekanik olmayabilir. Elektronik, bilgisayar ünitelerinde de sorunlar yaşanabilir.Üstelik markasına modeline göre de sorunlar değişiklik gösterebilir. Su akıtabilir, modeline göre otomatik durma durumu gerçekleşmeyebilir. Isıtmayabilir, soğutmayabilir, hiç çalışmayabilir, çok gürültülü çalışabilir gibi sorunlar olabilir ki firma da sorun ne olursa olsun büyük bir uzmanlıkla sorunu anında giderir.

Firma tüm özel günler dahil 365 gün kesintisiz olarak çalışır ve tamir yapar. Bunun yanı sıra fiyatlar konusunda da son derece uygundur. Fiyatlar tüm Şaphane ölçeğinde aynıdır. Standart bir servis ücreti yanı sıra ayrıca eğer parça değişimi var ise faturaya ekstra olarak bu ücret de yansıtılır.

 

Ödeme noktasında da peşin, kredi kartı ile banka kartı ile ödeme gibi seçenekler sunulur. Ücretler iş bitiminde alınır. Bunun dışında yapılan bakım hizmetlerinin ayrı bir ücretlendirmesi mevcuttur. Standart  olarak yıllık bir bakım ücreti vardır.

Şaphane Klima Servisi

Şaphane Klima Tamircisi

Şaphane klima tamircisi Şaphane kentinde aşağıda adı geçen tüm klimaların arızalarının giderilmesi ve tamiri için dünya normlarında ve alanında yaşanan tüm gelişmeleri takip ederek çalışır. Müşteriden böylesi bir istem geldiği zaman anında müşteri ile belirlenen gün ve saatte müşterinin adresine gidilir.

 

Akabinde müşterinin şikayeti doğrultusunda arızanın ne olduğu gelen uzman ekip tarafından incelenir. İster elektriksel olsun, ister mekanik arıza giderilmesi için gerekli olan işlemler yapılır. Eğer parça değişimi yapılması gerekiyor ise o zaman da müşteriye gerekli olan bilgi verilerek orijinal ve garantili olarak parça değişimi yapılır.  Klima tamircisi istenmesi durumunda yine markası modeli ne olursa olsun eski yeni fark etmeksizin tüm klimalara tamir hizmeti harici olarak standartlara uygun olarak bakım hizmeti de veriliyor.

Şaphane Beyaz Eşya Servisi

Donanımlı ve uzun süredir bu sektörde hizmet veren deneyimli ekibimizle Şaphane beyaz eşya servisi olarak tüm beyaz eşyalarınıza bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Zamanında, uygun fiyatla ve garantili olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimizle müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

 

7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden arızalarınızın onarımı veya klima, kombi gibi eşyalarınızın bakımı için talepte bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerlerine aynı gün içerisinde verdiğimiz hizmet sayesinde, 1 gün gibi kısa bir sürede arızanız onarılır. Özellikle buzdolabı gibi aynı gün tamir edilmesi gereken önemli eşyalarda titizlikle onarım işlerinizi yürüten teknik ekibimiz, acil tamir taleplerinize de kısa sürede cevap veriyor. 

Şaphane Klima Servisi ve Tamiri Tercihleri

Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Şaphane  beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor.

 

Özellikle buzdolapları bozulduğunda ciddi sorunlar doğurabilir. Kısa sürede çözümlenmesi gereken arızalar, servisimiz sayesinde aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir. Çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmanız durumunda aciliyeti olan arızalarınızın çözümüne özen gösterilir. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şaphane Klima Servisi

Her markada olan klimaları tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Alıntaş Klima servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...