Hisarcık Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Hisarcık Klima servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Ortamdaki havayı soğutmak ve yaşam alanını daha ferah bir hale dönüştürmek için kullanılan klimaların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Klimalar serinletme işlemini yaparken ortamda bulunan kötü kokuları da içine çeker. Bu özelliklerinden dolayı filtrelerinde birtakım tıkanmalar ve bozulmalar meydana gelir. 

Hisarcık Klima servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Bu tıkanmaların önüne geçmek ve klimanın işleyişini düzeltmek için iyi bir klima bakım ve onarım servisine ihtiyaç duyulur. Hisarcık klima servisi olarak faaliyet gösteren firmamız birbirinden farklı markalara ait klimaların montaj, bakım, onarım ve yedek parça gibi hizmetlerini sunar. Tüm bu işlemleri en profesyonel şekillerde sunan firmamız, Hisarcık ilçesinde hizmet veren bir firmadır. Klimanızda oluşan tüm sorunları firmamız ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Klima arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Hisarcık Klima Tamiri

Klima tamiri denilince akla gelen firmamızda tüm marka klimaların tamiri yapılmaktadır. Firmamızda en çok tercih edilen klima markalarına ait parça mevcutken, çok nadir tercih edilen ve hemen hemen hiç bilinmeyen markalara ait parçalarda rahatlıkla bulunmaktadır. Klimanızın ihtiyacı olan ve bozulan her yerini yapan firmamız, bu işlemi bazen bir günde bazen de saatler içerisinde yapmaktadır.

Klimanızdan su akıyorsa, klimanız istediğiniz ayarda soğutma işlemi yapmıyorsa, filtrelerinde herhangi bir tıkanıklık ve yıpranma varsa, klimanızın motoru arızalıysa Hisarcık klima tamiri firmamız tüm bu sorunları uzman bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Bu sorunlar dışında akla gelen her türlü soru ve sorununuzda firmamızla iletişime geçerek sorularınıza cevap bulabilirsiniz. 7 24 müşterilerle ilgilenen temsilcilerimiz, bakımı, onarımı veya montajı yapılacak olan klimalar hakkında detaylı bilgi vermektedir.

Sunduğu kaliteli hizmetle bilinen Hisarcık klima servisi firmamız, klimasıyla başı dertte olan herkesin imdadına yetişmektedir. Klimanızda biriken kirli suyu boşaltan ve tüm bu işlemleri çok temiz bir şekilde yapan firmamız dilerseniz adresinize ekipler yönlendirerek oluşan sorunu adresinizde gidermeye çalışır. Disiplin ve yüksek işçiliğin hakim olduğu firmamızda şimdiye kadar yüzlerce klimanın bakım onarım ve tamiri yapılmıştır. Kendini her geçen gün daha da geliştiren ekiplerimiz, zor sanılan tüm işlemleri bile kolaylıkla hallederler.

 

Güler yüzlü bir kadronun olduğu klima servisine ihtiyacınız varsa firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

hisarcık klima servisi

Hisarcık Klima Tamircisi

Bozulan veya herhangi bir sorunu bulunan klimaları tamir ederek onlara eski görünüm ve işlevselliğini yeniden kazandıran Hisarcık klima servisi tamircisi olarak, klimanızda oluşan tüm sorunları çözüyoruz. Uzman ve işini bilen ekiplerden oluşan kadromuz ile kesintisiz hizmet sunmaktayız. Yeni aldığınız klimalarınızın montaj işlemini yapan firmamız, bozulan parçalar için en kaliteli yedek parçaları temin etmektedir. Tamir işlemi için, çalışmayan ve soğutmayan klimanızı firmamıza bildirmeniz yeterlidir. Daha sonra tüm işlemlerle ilgilenen ekipler, klimanızı adresinizden alarak firmamıza yönlendirir. Oldukça profesyonel ve disiplinli bir şekilde gerçekleşen bu işlem oldukça hesaplı ve uygun fiyatlı olarak yapılmaktadır.

Hisarcık Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar, evlerimizde en çok kullandığımız elektronik aletlerdir. Ancak buna rağmen en uzun ömürlü eşyalar olduğunu söyleyebiliriz. 10-15 yıl boyunca kullanılabilen bu dayanıklı eşyalara örnek olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, derin dondurucu, fırın, klima ve kombiyi verebiliriz. Tüm bu eşyalarınızın arızalanması, parça değişimi, aksesuar ihtiyacı ve periyodik bakımlarında Hisarcık beyaz eşya servisi hizmet veriyor.

Hisarcık Klima Servisi ve Tamiri Tercihleri

Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Hisarcık beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor.

 

Özellikle buzdolapları bozulduğunda ciddi sorunlar doğurabilir. Kısa sürede çözümlenmesi gereken arızalar, servisimiz sayesinde aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir. Çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmanız durumunda aciliyeti olan arızalarınızın çözümüne özen gösterilir. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

hisarcık klima servisi

Her markada olan klimaları tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Alıntaş Klima servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...