Tavşanlı Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Tavşanlı Buzdolabı servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Buzdolapları günlük yaşantı içinde en çok ihtiyaç duyulan eşyalar arasında yer almaktadır. Yiyeceklerin güvenli ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan buzdolabı iki bölümden oluşmaktadır. Derin dondurucu olarak belirlenen soğutucu alanı daha uzun süre saklanmak istenen yiyeceklerin yer aldığı bölüm olup diğer kısım ise daha az soğutma yaparak yiyeceklerin belli bir süre yemeğe hazır olarak saklamasını sağlar. 

Tavşanlı Buzdolabı Servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Buzdolabı kullanımlarında marka ve model fark etmeksizin her an arızalar ile karşılaşmanız mümkün. Elektrik tesisatındaki sıkıntılardan kullanıcı hatalarına ve mekanik sebeplere bağlı olarak farklı nedenler ile buzdolabı arızaları yaşanmaktadır. Yaşanan bu sıkıntının giderilmesinde ise konusunda uzman ve deneyimli kadro ile sizlere destek sunan Tavşanlı buzdolabı servisi hizmetini almanız önerilir. Böylelikle kaliteli bir hizmet edinmenin de avantajını elde edebilirsiniz. 

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Tavşanlı Buzdolabı Arızaları

Buzdolabı kullanımında kullanıcıların sıklıkla karşılaştıkları bazı arızalar aşağı da yer almaktadır. Yaşanan bu sorunların giderilmesinde öncelikle sorunun kaynağı belirlenerek sonrasında çözüm sunulmalıdır. Tavşanlı buzdolabı tamircisi hizmetinden yararlanarak da sorunun kısa sürede giderilmesinden faydalanabilirsiniz.

·         Motor Çalışmıyor

Buzdolabında motorun çalışması durumunda ilk olarak elektrik akımının motora ulaşıp ulaşmadığına bakılır. Buzdolabı elektrik kablosunun takılı ve zarar almamış olduğundan emin olun. Eğer akım buzdolabına gitmesine karşın motor çalışmıyor ise buzdolabı tamir işlemi ile ilgili olarak servisi arayarak durum ile ilgili bilgilendirme yapmanız önerilir.

·         Motor Sürekli Çalışıyor ve Soğutmuyor

Motorun sürekli olarak çalışması durumunda genellikle soğutmama sıkıntısı da beraberinde yaşanmaktadır. Motorun sürekli çalışması dolabın arızalandığına işaret eder. Bu gibi durumda hemen yetkili servisi arayarak hizmet talep etmeniz tavsiye edilir.

·         Motor Çok Sıcak ve Gürültülü

Buzdolabı arızalarının geneli motor kaynaklı olmaktadır. Motorun sürekli olarak çalışması istenen ısıya ulaşmaya çaba saf etmesidir. Bu durumda hem motor ısınır hem de belli zaman sonrasında gürültülü çalışır. Kimi zaman dolabın çok fazla duvara yakın olması da bu sıkıntının yaşanmasında sebep olmaktadır. Sorunun devam etmesi durumunda servis hizmetini talep edebilirsiniz.

·         Kapak Kapanmıyor

Buzdolabı arızalarında kapak sorunu da belli bir zaman akabinde karşılaşılmaktadır. Kapağın sıkı sıkı kapalı kalması iç alanda oluşan soğumanın dışa ulaşmasına mani olur.

Zaman içinde kapı alanında bulunan lastikler eskiyerek kapakların kapanmamasına sebep olmaktadır. Bu durumda kapaklarda bulunan lastiklerin değişimine ihtiyaç duyulur.

·         Su Akıtıyor ya da Buzlanma Var

Buzdolapların yaşanan bir diğer sorun ise su akıtma ya da buzlanma yapmadır. Kapak lastiğinden ya da yeterli soğutmanın oluşmamasında kaynaklı olabilir. Tavşanlı buzdolabı tamiri hizmetinden yararlanarak sorunun çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

·         Alt/ Üst Kısmı Soğutmuyor

 

Buzdolaplarında soğumanın bir alanda görülmeme durumu da sıklıkla karşılaşılan bir sorun olmak ile beraber çözüm ile ilgili olarak mutlaka konusunda uzman ve deneyimli personel desteğine başvurarak destek alınması gerekir. 

tavşanlı buzdolabı servisi

Tavşanlı Beyaz Eşya Servisi

Tavşanlı beyaz eşya servisi her marka ve her modeldeki beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve servisi hizmetini veriyor. Yıllarca evlerinizde ve iş yerlerinizde kullandığınız her türlü beyaz eşyalarınız kullanım hataları veya uzun süre bakımlarının ihmal edilmesi gibi sebeplerle bozulabilmektedir. Karşılaştığınız sorunlar için beyaz eşya servisimizden bakım, onarım hizmetlerini alabilir aynı zamanda eğer hatalı kulanım söz konusu ise beyaz eşyanızı kullanırken tekrar aynı sorunları yaşamamanız için doğru kullanım talimatlarını servis ekiplerimizden öğrenebilir beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatabilirsiniz.

 

Bazı küçük sorunlar kullanıcıların kendileri tarafından halledilebilir şekilde olabiliyor ve bu gibi durumlarda çağrı merkezimizden bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilir bu şekilde de hizmet alabilirsiniz.

Tavşanlı Buzdolabı Servisi ve Tamiri Tercihleri

Tavşanlı Buzdolabı servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Tavşanlı Buzdolabı Servisi

Her markada olan buzdolaplarını tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Tavşanlı Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...