Dumlupınar Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Dumlupınar Buzdolabı servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Teknolojik aletler uzun ömürlü gibi görünse de mutlaka onların bazı sorunları hatta aksaklıkları olmaktadır. Sürekli çalışan ve dış etkenlere bağlı olarak ansızın kesintiye uğrayabilen; her evin olmazsa olması buzdolaplarınız için size hizmet veren bir buzdolabı servisi firmasıyız. Dumlupınar buzdolabı servisi olarak firmamız Dumlupınar’ da müşterilerine hizmet vermek için hazır bulunmaktadır. Bünyemizde birlikte çalıştığımız iş arkadaşlarımız ile her eve tam destek anlayışı ile çözüm odaklı çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Dumlupınar Buzdolabı Servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Buzdolabı yemek saklama ve depolama için kullandığımız ve günlük hayatımızın en değerli ürünlerinden biri olarak anımsayacağımız bir parçadır. Günümüzün bize getirdiği yeniliklerden biri olarak gördüğümüz buzdolapları derin dondurucu ve normal olmak üzere çeşitlendirilmektedir.

 

Ancak zamanla dış etkenler sonucu küçük aksaklıklar yaşatarak hayatı felç edebilmektedir. Bu noktada firma olarak her türlü teknik destek, servis ve yedek parça hizmeti için bize başvurabilirsiniz. 

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Dumlupınar Buzdolabı Tamircisi

Dumlupınar buzdolabı tamircisi olarak tüm yıl boyunca yirmi dört saat hafta sonları dahil çalışma aşkımız ile müşterilerimize hizmet ediyoruz. Beraber çalıştığımız uzman ve kaliteli çalışma arkadaşlarımızın titizlikle sorunlara çözüm bulduğu bir firma olarak her daim ulaşılması mümkün aileyiz.

Deneyimli çalışma arkadaşlarımızın yanı sıra her daim her noktadan yoğun networke sahip yönetim ile çeşitli markaların çeşitli parçalarına ve uzmanlık gerektirecek sorunlarına anlık çözüm üreten bir kadronun ta kendisiyiz. Özverili ve planlamacı ruhun iliklere kadar koktuğu servis firmamızda buzdolabının tüm gereksinimleri karşılanmaktadır.

 

Merkezinde müşteri odaklı yaklaşım bulunan firmamız tamamen müşterilerin gereksinimleri doğrultusunda hareket etmeyi kendisine kılavuz saymıştır. Müşteri odaklı çalışmamızın bir diğer göstergesi ise karşılıklı net iletişimin kurulması ve tamamen sorunlara yönelik çözümsel yaklaşım sergilemekteyiz.

kütahya dumlupınar buzdolabı servisi

Dumlupınar Buzdolabı Tamiri

Türk Standartları Endüstrisi ISO9001 sertifikalı ve garantili firmamız iş ahlakının temelindeki güveni yansıtmaktadır. Aradığınız güvenilir adres Dumlupınar buzdolabı tamiri ihtiyacınızı bizimle iletişime geçerek güven ve saygı çerçevesindeki çalışma arkadaşlarımızla gönül rahatlığıyla halledebilirsiniz. Stratejik yaklaşımlarımız her zaman işini doğru yapan başarılı firmalar ile kıyaslanmaktadır. Müşteri temelli oluşturulan sistemin zemini; müşteri ihtiyaçlarına göre sınıflandırılmıştır. Prensiplerimizin oluşturduğu çalışma karakterimizde hizmet verdiğimiz önemli hususları ve markaları sizinle paylaştık.

Dumlupınar Beyaz Eşya Servisi

Aynı gün içerisinde adresine servis yönelten Dumlupınar beyaz eşya servisi tüm bakım ve onarım işlerinizde yanınızda. Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi evde en aktif şekilde kullandığınız eşyaların bozulması durumunda, siz zor durumda kalmadan hızlı bir hizmet veren servis sayesinde, mağduriyetiniz gideriliyor. Çağrı merkeziyle iletişime geçerek cihazla ilgili tüm işlemlerinizi kısa sürede halledebilirsiniz.

 

Beyaz eşyalarınıza yapılan onarım sonrasında 1 yıl garanti verilen parçalarınız, hiç kullanılmamış gibi yeni ve dayanıklı hale geliyor. Garantili servis imkanı ve hızlı hizmet veren beyaz eşya servisi, değiştirilen veya onarılan tüm parçalarınızı da resmi evrakla faturalandırıyor. 

Dumlupınar Buzdolabı Servisi ve Tamiri Tercihleri

Dumlupınar Buzdolabı servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Dumlupınar Buzdolabı Servisi

Her markada olan buzdolaplarını tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Dumlupınar Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...