Donanımlı ve uzun süredir bu sektörde hizmet veren deneyimli ekibimizle Şaphane beyaz eşya servisi olarak tüm beyaz eşyalarınıza bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Zamanında, uygun fiyatla ve garantili olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimizle müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden arızalarınızın onarımı veya klima, kombi gibi eşyalarınızın bakımı için talepte bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerlerine aynı gün içerisinde verdiğimiz hizmet sayesinde, 1 gün gibi kısa bir sürede arızanız onarılır. Özellikle buzdolabı gibi aynı gün tamir edilmesi gereken önemli eşyalarda titizlikle onarım işlerinizi yürüten teknik ekibimiz, acil tamir taleplerinize de kısa sürede cevap veriyor.

 

Kütahya’nın birçok ilçesinde hizmet veren beyaz eşya servisimiz bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, klima, kombi, ocak, aspiratör, vantilatör, ısıtıcı, ütü gibi tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, parça değişimi ve aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Yeterli kapasiteyle her talebe cevap verebilen servisimiz, sıcak yaz günlerinde buzdolaplarında meydana gelen arızaları da gün içerisinde onarıyor.

Şaphane'nin Tüm Mahallelerine Beyaz Eşya Servisi Hizmeti

Bulaşık Makinesi | Çamaşır Makinesi | Buzdolabı | Ankastre Fırın | Buz Makinesi

Hacı Hasanlar Mahallesi

Şaphane Hacı Hasanlar Beyaz Eşya Servisi

Kalabak Mahallesi

Şaphane Kalabak Beyaz Eşya Servisi

Karaağıl Mahallesi

Şaphane Karaağıl Beyaz Eşya Servisi

Karacaderbent Mahallesi

Şaphane Karacaderbent Beyaz Eşya Servisi

Pazar Mahallesi

Şaphane Pazar Beyaz Eşya Servisi

Subaşı Mahallesi

Şaphane Subaşı Beyaz Eşya Servisi

Türegün Mahallesi

Şaphane Türegün Beyaz Eşya Servisi

Şaphane Beyaz Eşya Servisi Sektörde Öncü

Şaphane Beyaz Eşya Servisi sektörde öncü firmalar arasındadır. Düzgün iş ahlakımız sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün işlerin arkasında durarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunduk. O yüzden tercih edilmekte ve önerilmekteyiz. Sizlerin de hangi markada olursa olsun sorunlu beyaz eşyalarınız varsa hemen bizlerden teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak önem verdiğimiz durumlar şunlardır…

Şaphane Beyaz Eşya Tamircisi

Ankastre ocak, fırın, set üstü ocak, set üstü fırın gibi ürünleriniz için rezistans, komitatör, lamba, ikaz uyarı lambası ve yanmaz kablo gibi yedek parça ihtiyaçlarınız da Şaphane beyaz eşya tamircisi tarafından karşılanıyor. 1 yıl garantili olarak değiştirilen parçalarınız sayesinde eşyalarınız yeni alınmış gibi oluyor.

Klima bakımlarınızı da deneyimli teknik ekibimizle yapıyoruz. Hava dengesini sağlamak için farklı mevsimlerde kullanılan klimaların yeterince ısıtmaması veya soğutmaması gibi durumlarda talebiniz doğrultusunda donanımlı teknisyenlerimiz onarım için evinize ve iş yerlerinize gelir. Bu ürünleri en iyi performansla çalıştırmanız için bakımlarını da periyodik olarak beyaz eşya servisimize yaptırabilirsiniz. En iyi klima bakım ve temizlik hizmetini çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Klima filtrelerinizin bakımı, temizlenmesi ve tekrar monte edilmesi gibi işlemleri kısa sürede hallediyor ve güvenli klima kullanımı sağlıyoruz. Periyodik olarak klima temizliği yapıyor ve fan ve pervane temizliğine özellikle dikkat ediyoruz.

Elektrik tesisatlarını da kontrol ederek bakımınızı tamamlıyoruz. Siz de birçok farklı markadaki beyaz eşyanız için bakım ve onarım hizmetini uygun fiyatlar alabilirsiniz.

Şaphane Beyaz Eşya Tamiri

Doğru servis hizmeti veren Şaphane beyaz eşya tamiri servisi, Kütahya gibi yaz aylarında sıcak olan bir illin tüm ilçelerinde buzdolabı arızanızı gıdalarınız bozulmadan onarmaya çalışıyor. Bunun gibi önemli olan klima ve kombilerinizin de anlaşmanız durumunda periyodik bakımlarını titizlikle yapan teknisyenlerimiz, ocaklarınızdaki gaz kaçağı sorunları için de hizmet veriyor.

 

Evde olmazsa olmaz ocaklarınızın gaz dönüşümlerinde de yanınıza olan beyaz eşya servisi, ocaklarınızın çakmaklık sorunlarını da kısa sürede çözüyor. Yedek parçaları pahalı ancak kendisi ucuz olan ocaklar, genellikle tamir edilmek yerine yenisiyle değiştirilse de fiyat olarak yüksek olan iyi markadaki ocaklar için tamir hizmetini servisimizden alabilirsiniz. 

Şaphane ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Bulaşık Makinesi Servisi ” | ” Bulaşık Makinesi Onarımı ” | ” Bulaşık Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Şaphane ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Çamaşır Makinesi Servisi ” | ” Çamaşır Makinesi Onarımı ” | ” Çamaşır Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Şaphane ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Buzdolabı Servisi ” | ” Buzdolabı Onarımı ” | ” Buzdolabı Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Şaphane  ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Klima Servisi ” | ” Klima Onarımı ” | ” Klima Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Şaphane ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Kombi Servisi ” | ” Kombi Onarımı ” | ” KombiTamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.