Kütahya’nın Pazarlar ilçesinde beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım hizmetleri veren Pazarlar beyaz eşya servisi sayesinde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, dondurucu, fırın, klima, ocak, kombi gibi eşyalarınızdaki arızaları giderebilir; periyodik bakımlarını yaptırabilirsiniz. Kütahya’nın birçok ilçesinde hizmet veren beyaz eşya servisimiz, hızlı ve zamanında servis hizmeti sağlayan ve donanımlı çalışanlara sahip olan bir firmadır. Aynı gün içerisinde acil servis hizmeti de bulunan servisin hizmet verdiği birçok marka bulunuyor.

Tamir ve periyodik bakımlarda kaliteli hizmet sunan ekibimiz, evlerinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız buzdolapları için de çok hızlı bir onarım sağlıyor. Adresinize en yakın servis hizmet noktamızdan gönderdiğimiz ekip, aynı gün içerisinde arızalarınızı onarıyor.

 

Profesyonellik gerektiren kombi ve klima gibi eşyalarınız için de hizmet veriyoruz. Klimalarınızın temizliği, ses kontrolleri ve elektrik tesisatlarının kontrollerini titizlikle yaparak güvenliğinizi sağlıyoruz. 

Pazarlar'ın Tüm Mahallelerine Beyaz Eşya Servisi Hizmeti

Bulaşık Makinesi | Çamaşır Makinesi | Buzdolabı | Ankastre Fırın | Buz Makinesi

Adnan Menderes Mahallesi

Pazarlar Adnan Menderes Beyaz Eşya Servisi

Atatürk Mahallesi

Pazarlar Atatürk Beyaz Eşya Servisi

Ayvalı Mahallesi

Pazarlar Ayvalı Beyaz Eşya Servisi

Fatih Mahallesi

Pazarlar Fatih Beyaz Eşya Servisi

Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi

Pazarlar Hoca Ahmet Yesevi Beyaz Eşya Servisi

Turgut Özal Mahallesi

Pazarlar Turgut Özal Beyaz Eşya Servisi

Yakuplar Atatürk Mahallesi

Pazarlar Yakuplar Atatürk Beyaz Eşya Servisi

Yakuplar Fatih Mahallesi

Pazarlar Yakuplar Fatih Beyaz Eşya Servisi

Pazarlar Beyaz Eşya Servisi Sektörde Öncü

Pazarlar Beyaz Eşya Servisi sektörde öncü firmalar arasındadır. Düzgün iş ahlakımız sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün işlerin arkasında durarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunduk. O yüzden tercih edilmekte ve önerilmekteyiz. Sizlerin de hangi markada olursa olsun sorunlu beyaz eşyalarınız varsa hemen bizlerden teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak önem verdiğimiz durumlar şunlardır…

Pazarlar Beyaz Eşya Tamircisi

Pazarlar beyaz eşya tamircisi olarak beyaz eşyalarınız için garantili olarak parça değişimi yapıyoruz. Birden fazla servis aracıyla ve deneyimli teknisyenlerle verdiğimiz hizmet de garantili olarak veriliyor. Arızaların onarılması sonrası tekrar aynı arıza olursa ekibimiz ücretsiz olarak onarım hizmeti veriyor.

Davlumbaz ve ocak gibi mutfakta kullandığınız beyaz eşyalarınız için de bakım ve onarım hizmeti veren servisimiz sanayi tipi ocaklar, ankastre ocak ve fırınlar, ev tipi tam boy ocaklı fırınlar, ankastre davlumbazlar ve elektrikli fırınların bakım ve onarımı konusunda da tecrübelidir. Ocaklardaki LPG’den doğalgaza ya da doğalgazdan LPG’ye gaz dönüşümleri için de bize ulaşabilirsiniz.

Kütahya’nın her ilçesinde ulaşabileceğiniz firmamızın hizmet verdiği beyaz eşya markaları;

Pazarlar Beyaz Eşya Tamiri

Beyaz eşyalarda oluşan arızalar, bazı parçalarının bozulmasından kaynaklı olabilir. Bu parçaların kullanılmaz hale gelmesi de değişimlerini zorunlu kılar. Parça değişimi için de beyaz eşya servisimizden hizmet alabilirsiniz. Pazarlar beyaz eşya tamiri hizmeti veren firmamız, parça değişimlerini orijinal parçalarla yapar ve 1 yıl garanti imkanı sağlar. Tüm talepleriniz için çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uygun fiyatlarla beyaz eşya servis hizmeti veriyor ve tüm eşyalarınızı ilk günkü gibi verimli hale getiriyoruz. Bakımı önemli olan klima, kombi ve ocak gibi eşyalarınızda da 6 ayda bir periyodik bakım hizmeti sunuyoruz. Bu elektronik eşyaların temizliği, parça değişimi ve kontrolleri de yine teknik ekibimiz tarafından yapılıyor.

 

Kütahya’da hizmet veren beyaz eşya servisimiz, buzdolaplarınız için de aynı gün içerisinde acil tamir hizmeti veriyor. Gıdaların bozulmaması için kısa sürede harekete geçen tecrübeli çalışanlarımız, parça değişimlerini de yine 1 gün içerisinde yapıyor. 1 yıl garantili olarak değiştirilen parçalarınız veya yapılan onarım işlemleri sonrasında tekrar arıza görülmesi durumunda ücretsiz olarak onarım hizmeti veriyoruz. 

Pazarlar ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Bulaşık Makinesi Servisi ” | ” Bulaşık Makinesi Onarımı ” | ” Bulaşık Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Pazarlar  ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Çamaşır Makinesi Servisi ” | ” Çamaşır Makinesi Onarımı ” | ” Çamaşır Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Pazarlar ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Buzdolabı Servisi ” | ” Buzdolabı Onarımı ” | ” Buzdolabı Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Pazarlar  ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Klima Servisi ” | ” Klima Onarımı ” | ” Klima Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Pazarlar ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Kombi Servisi ” | ” Kombi Onarımı ” | ” KombiTamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.