Altıntaş Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Altıntaş Klima servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Klima ortamda bulunduğumuz havayı ısıtır ya da soğutur. Soluduğumuz hava ortamında olduğundan bakımı, servisi, onarımı çok önemlidir. Altıntaş klima servisi sağlığınızı önemseyerek profesyonel bakım ve onarımı sağlar. Klimalar iklimlendirmeyi sağlar. Yani ortamın havasının istenilen nem ve ısı dengesinde kalmasına yardımcı olur.

 

İnverter klimalar her mevsim tercih edilmektedir. Soğutucu gaz hareketini ayarlayan, güç ve akım olarak maliyeti düşük bir sistemdir. Ortam sıcaklığında değişiklikler olmaz. Çalıştırıldıktan sonra yüksek performansta verim sağlar ve ortamı hemen soğuturlar. Sürekli açma ve kapatma işlemi yapmaya gerek olmaz.

Altıntaş Klima servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Split klimalar ortamı hem serinletmek hem de ısıtmak için kullanılan klima türleridir. İç ve dış üniteleri birbirinden bağımsızdır. Duvar ve salon tipi klimalar olarak da bilinmektedir. Konut ve işyerlerinde kolaylıkla montaj yapılma ve sessiz çalışması ile avantajlıdır. İç ünite miktarına göre mono split multi split klima olarak ikiye ayrılmaktadır.

Klima arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Altıntaş Klima Tamiri

Klima tamiri belli basamaklar ile yapılır. Altıntaş klima tamiri ile hava filtresinin bulunduğu panel çıkartılır ve temizlenir ve bu işlem dışında başka işlemler ihtiyaç duyulmaz. Klima gazı değeri ölçümü yapılır. Uzman personel hizmetleri ile eksiksiz bakım ve onarım yapılır. Klima tamiri esnasında cihazın tüm parçaları da gözden geçirilmektedir.

Yeni teknolojilerin takip edildiği, servis hizmetlerinin pratik ve çözüm odaklı verilmesi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışılır. Klima arızasının büyük ya da küçük olmasına bakılmadan her zaman ki çalışma prensibi ile cihaz arızalarınız onarılır.

 

Klima bakımını aksatmadan yapar iseniz ilerde sorun yaşamaz, büyük arızalar yaşamazsınız. Klimaları daha uzun ömürlü kullanır ve bulunduğunuz ortamda sağlıksız hava solumadan kullanım sağlamış olursunuz. Klima sisteminde bulunan parçalar garantili olarak değiştirilmekte ve deneyimli işçilik ile kurumsal hizmet verilmektedir.

kütahya altıntaş klima servisi

Altıntaş Klima Tamircisi

Klima bakımı önemsenmesi gereken bir hizmettir. Altıntaş klima tamircisi hizmetleri ile periyodik aralıklar ile yapılan klima bakımı hem daha iyi performansta çalışmasını sağlar hem de olabilecek arızaları azaltır. Lejyoner hastalığına sebep olan bakteriler ve tozların bakım ile önüne geçilir.

Klima sistemindeki tıkanmalar drenaj sisteminde büyük sorunlara neden olmaktadır. Klima bakımı yapılırken içerde ve dışardaki ünitelerde bulunan akım kuvveti ölçülür. Dış ünitede yer alan tüm sistemlerin çalışma esnasında performansları kontrol edilir.

Bu çalışmaların dışında 7-15 günlük süreler ile filtreler en az 6 aylık süreler ile basınçlı hava ile temizlenmelidir. Cihaz bakımlarının mutlaka yetkili olan servislere yaptırılması gerekir. Aksi takdirde bakımın yanlış yapılması, parçalara zarar gelmesi gibi sorunlar olabilecek ve dönüşü olmayan arızalara sebep olacaktır. Ev klimalarında bakım senede en az iki kez yapılmalıdır. Filtreleri ise günde 1 defa temizlenmelidir.

 

Ofis klima bakımları kalabalık ortamlarda bulunduğundan yılda 4 kez yapılmalı, daha uzman sistemlerde süre ayda bir seferdir. 

Altıntaş Beyaz Eşya Servisi

Altıntaş ve çevresinde siz değerli müşterilerimize 4 farklı üründe servis, teknik servis, onarım, bakım, tamirat, kurulum gibi, beyaz eşya servisi denilince akla gelebilecek tüm şeylerde sizlere hizmet vermekteyiz. Bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve ankastre fırınlarda yaşanabilecek olası sorunlarda teknik servis, ayriyeten kurulum hizmeti vermekteyiz. Bizleri hemen arayın sizlere yardımcı olalım.

Altıntaş Klima Servisi ve Tamiri Tercihleri

Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Altıntaş beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor.

 

Özellikle buzdolapları bozulduğunda ciddi sorunlar doğurabilir. Kısa sürede çözümlenmesi gereken arızalar, servisimiz sayesinde aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir. Çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmanız durumunda aciliyeti olan arızalarınızın çözümüne özen gösterilir. 

Neden bizi tercih etmelisiniz?

kütahya altıntaş bulaşık makinesi servisi

Her markada olan klimaları tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Alıntaş Klima servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...