Uzun yıllardır sektörde hizmet veren Domaniç beyaz eşya servisi en çok tercih edilen markaların beyaz eşyaları için tamir ve bakım onarım işlerini yürütüyor. Kesintisiz olarak hizmet veren beyaz eşya servisi evlerde en çok kullandığımız bulaşık ve çamaşır makinesi başta olmak üzere fırın, buzdolabı, kombi, klima gibi birçok eşyada meydana gelen arızaları onarıyor. Düzenli bakımlarınızı yapan servis; parça değişimi ve aksesuar ihtiyaçlarınızda da yanınızda.

Beyaz eşyalar genellikle uzun ömürlüdür ancak arızalanmadan kullanılması için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Beyaz eşya servisi olarak tüm bakım işlerinizi yürütüyor ve beyaz eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatıyoruz.

Hayatımızın parçası haline gelmiş buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar, bazen kullanıcı hatalarından dolayı veya zaman içerisinde parçalarının eskimesiyle tamire ihtiyaç duyuyor. Buzdolabının gazı bitmesi durumunda gaz dolumu gibi küçük sorunları evinizde halledebileceğiniz gibi beyaz eşya servisine ihtiyaç duyacağınız büyük arızalar da meydana gelebilir. Bunlara örnek verecek olursak buzdolaplarının çok sesi çalışmaları durumunda fan motorlarının değişmesi gerekir. Aynı zamanda buzdolabı yeterince soğutmuyor olabilir. Bu da yine beyaz eşya servisimizin çözebileceği bir sorundur.

 

Kullanıcıların en çok karşılaştığı sorunlardan biri de buzdolabının veya dondurucunun çok sıcak olmasıdır. Sıcaklık kontrolünün önemli olduğu bu eşyalarda, böyle bir sorununuz varsa evaporatör fan motoru, sıcaklık sensörü veya sıcaklık kontrol anahtarı kontrol edilmelidir. Beyaz eşya servisimizi arayarak tüm arızalarınıza çözüm bulabilirsiniz. 

Domaniç'in Tüm Mahallelerine Beyaz Eşya Servisi Hizmeti

Bulaşık Makinesi | Çamaşır Makinesi | Buzdolabı | Ankastre Fırın | Buz Makinesi

Hasantepe Mahallesi

Domaniç Hasantepe Beyaz Eşya Servisi

Cumhuriyet Mahallesi

Domaniç Cumhuriyet Beyaz Eşya Servisi

Hisar Mahallesi

Domaniç Hisar Beyaz Eşya Servisi

Ilıcaksu Mahallesi

Domaniç Ilıcaksu Beyaz Eşya Servisi

Karşıyaka Mahallesi

Domaniç Karşıyaka Beyaz Eşya Servisi

Küçükler Mahallesi

Domaniç Küçükler Beyaz Eşya Servisi

Osmanlı Mahallesi

Domaniç Osmanlı Beyaz Eşya Servisi

Domaniç Beyaz Eşya Servisi Sektörde Öncü

Domaniç Beyaz Eşya Servisi sektörde öncü firmalar arasındadır. Düzgün iş ahlakımız sayesinde müşteri portföyümüz gün geçtikçe artmaktadır. Bugüne kadar yapmış olduğumuz bütün işlerin arkasında durarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunduk. O yüzden tercih edilmekte ve önerilmekteyiz. Sizlerin de hangi markada olursa olsun sorunlu beyaz eşyalarınız varsa hemen bizlerden teknik destek hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak önem verdiğimiz durumlar şunlardır…

Domaniç Beyaz Eşya Tamircisi

Domaniç beyaz eşya tamircisi evlerinizde en çok kullandığınız beyaz eşyalarınız için tamir, bakım ve onarım hizmeti veriyor. Aynı zamanda eşyalarınız için aksesuarları da temin edebileceğiniz servisi arayarak arızalarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Eşyalarda meydana gelen bazı arızaların onarılması çok kolay olur. Bu durumlarda teknik servis ekibimizin gelmesine gerek kalmadan kendiniz sorunu çözebilirsiniz. Kombi ve klimalarınızda da rutin bakımları beyaz eşya servisimiz sayesinde yaptırabilirsiniz. 

Domaniç Beyaz Eşya Tamiri

Kütahya’nın Domaniç ilçesinde hizmet veren Domaniç beyaz eşya tamiri servisi sayesinde bozulan veya bakıma ihtiyaç duyan tüm beyaz eşyalarınız için hizmet alabilirsiniz. En az buzdolabı kadar önemli olan beyaz eşyalardan biri de çamaşır makinesidir. Evlerimizin vazgeçilmez teknolojik aleti çamaşır makinesinde herhangi bir arıza söz konusu olduğunda teknik servis ekibimiz size yardımcı oluyor. Çağrı merkezimizi arayarak aynı gün içerisinde ürününüzdeki arızayı giderebilirsiniz. Uygun fiyat garantisiyle çalışan beyaz eşya servisimiz parça değişimlerinde de değiştirilen parçaya ve yapılan işleme 1 yıl garanti veriyor. Arızanız giderildikten sonra tekrar aynı arızanın meydana gelmesi veya değiştirilen parçanın arızalanması gibi durumlarda teknik servis ekibimiz ücretsiz olarak hizmet veriyor. 

Domaniç ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Bulaşık Makinesi Servisi ” | ” Bulaşık Makinesi Onarımı ” | ” Bulaşık Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Domaniç ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Çamaşır Makinesi Servisi ” | ” Çamaşır Makinesi Onarımı ” | ” Çamaşır Makinesi Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Domaniç ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Buzdolabı Servisi ” | ” Buzdolabı Onarımı ” | ” Buzdolabı Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Domaniç ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Klima Servisi ” | ” Klima Onarımı ” | ” Klima Tamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.

Domaniç  ve çevresinde siz değerli müşterilerimize ” Kombi Servisi ” | ” Kombi Onarımı ” | ” KombiTamiri ” | Hizmeti Sunuyoruz.