Altıntaş Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Altıntaş bulaşık makinesi servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Kütahya ilinin Altıntaş ilçesinde bulaşık makinesi tamir ve servis hizmetini vermekteyiz. Altıntaş Bulaşık Makinesi Servisi olarak kurmuş olduğumuz uzman ekibimiz ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz ile siz değerli müşterilerimizin sorununu çözmek için hiç durmadan çalışmaktayız. Bulaşık makinenizde yaşadığınız herhangi bir sorunu bizlere ilettikten oldukça kısa bir süre sorunu tamamen ortadan kaldırmak için yanınızda beliriyoruz.

 

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve bünyemize katmış olduğumuz uzman kişiler ile iş hayatımızı sürdürmekteyiz. Her zaman en temel gayemiz, müşterilerimizin memnuniyeti olmuştur. Sorunu en kalıcı ve en az maliyetle ortadan kaldırmaya özen gösteriyor ve sorunun nerelerden kaynaklandığını bulmadan işimizi sonlandırmıyoruz. Yani sorunun köküne kadar iniyor ve kalıcı yoldan ortadan kaldırıyoruz.

Altıntaş bulaşık makinesi servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Bulaşık makinenizde yaşadığınız sorunu müşteri temsilcimize aktardıktan çok kısa süre sonra saha ekibimiz yanınızda olacaklardır. Sunmuş olduğumuz hizmette kalite kadar hıza da oldukça önem vermekteyiz. İşlerimizi büyük ölçüde kolaylaştıran bulaşık makinelerinin arızalı kalmaması ve sorunsuz çalışabilmesi için işimizi en iyi şekilde sürdürüyoruz.

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Altıntaş Bulaşık Makinesi Tamiri

En sık kullandığımız beyaz eşyalar arasında ilk sıralarda gelen bulaşık makinesi bizleri büyük bir dertten kurtarıyor. Arızalı durumlarda el ile yıkadığımız bulaşıklar yorgunluğu, zaman kaybını ve aynı zamanda su israfını da beraberinde getiriyor. Uzmanların yapmış olduğu araştırmaya göre bulaşık makinesinin el ile yıkamaya kıyasla %85 daha az su harcadığı ortaya çıkmıştır.

Su israfının doğaya ve cebinize zararı oldukça fazladır. Çamaşır makinesi kullanımı bu nedenle oldukça hayati bir öneme sahiptir. Altıntaş bulaşık makinesi tamiri olarak çevreyi ve cebinizi düşünerek hareket ediyor ve makinenizin arızalanması durumunda oldukça kısa sürede eskisinden de daha iyi çalışır hale getiriyoruz. 7 gün 24 saat hizmetinizde ve daima güler yüzlü hizmet ile siz değerli müşterilerimizi asla mağdur etmiyoruz.

 

Kullanmış olduğumuz parçaların kaliteli olmasına ve sizleri yarı yolda bırakmayacağına emin olduğumuz parçaları kullanıyoruz. Sizleri asla mağdur etmiyor arızanızı en kısa ve en az maliyetli yoldan halletmeye çalışıyoruz. Makinenizi olduğu yerden başka yere almamaya da özen gösteriyor, sizlerin de gözü önünde arızalı bulaşık makinesinin tamirini gerçekleştiriyoruz.

kütahya altıntaş bulaşık makinesi servisi

Altıntaş Bulaşık Makinesi Tamircisi

Altıntaş bulaşık makinesi tamircisi uzun yıllardır kalite ve güven kelimeleri ile eşdeğer bir firma olmuştur. Her türlü geri dönüşlerinizi önemsiyor ve o yönde ilerlemeye gayret gösteriyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini bizlere aktararak sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemize yardımcı olabilirsiniz.

Müşteriye ve işimize gösterdiğimiz saygıdan dolayı bulaşık makinelerinde yaşanan arızalarda her zaman ilk akıllara gelen firma olmayı başardık

 

Altıntaş Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar, evde en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan eşyalardır. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima gibi eşyaların bakım ve onarımları kısa sürede Altıntaş beyaz eşya servisi tarafından yapılır. Alanında uzman ve tecrübeli kişilerce arızalarınız onarılır gerekirse parça değişimi yapılabilir. Parça değişimlerinde değiştirilen parçalar 1 yıl garantili olarak verilir. Müşteri odaklı çalışan beyaz eşya servisi müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için 7/24 hizmet veriyor.

 

Özellikle buzdolapları bozulduğunda ciddi sorunlar doğurabilir. Kısa sürede çözümlenmesi gereken arızalar, servisimiz sayesinde aynı gün içerisinde yerinde tamir edilir. Çağrı merkezinden arıza kaydı oluşturmanız durumunda aciliyeti olan arızalarınızın çözümüne özen gösterilir. 

Altıntaş Bulaşık Makinesi Servisi ve Tamiri Tercihleri

Altıntaş bulaşık makinesi servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

kütahya altıntaş bulaşık makinesi servisi

Her markada olan bulaşık makinelerini tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Altıntaş bulaşık makinesi servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...