Aslanapa Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Aslanapa Kombi Servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Aslanapa kombi servisi olarak kullanmış olduğunuz kombilerde sizlere birçok hizmet sunmaktayız. Kaliteli ve çözüm odaklı hizmetlerimizden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz. Servisimizin sunduğu hizmetler ve avantajları şunlardır:

·         Kurulum ve montaj

·         Bakım hizmetleri

·         Onarım ve tamir

 

Yukarıda bulunan hizmetlerimizi sırasıyla inceleyecek olursak; kurulum kombiler için oldukça önemlidir. Kombi kurulum yönetmeliğine uygun olarak cihazın montajının yapılması gerekmektedir. Yanlış kurulumu yapılan kombiler hem çok çabuk arıza yapar hem de performanslı çalışmaz. Tesisat kurulumunun doğru yapılması, baca uzunluğunun ayarlanması, su ve gaz kontrolleri kombilerde oldukça önemlidir. Bakım hizmetleri alarak birçok arızaya önceden tedbir alabilirsiniz. Ayrıca onarım ve tamirat konusunda da deneyimli ekibimizle yanınızdayız. Hangi konularda bizden yardım alabilirsiniz? Hemen açıklayalım…

Hangi Durumlar Kombinizin Servise İhtiacı Olduğunu Gösterir;

·         Kombinizin hiç çalışmaması durumunda

·         Su eksikliğinin hep yaşanması durumunda

·         Su kaçağı ve akıntılarda

·         Gürültülü çalışma hissettiğinizde

·         Peteklerinizin ısınmadığı hallerde

·         Sıcak su elde edemediğiniz durumlarda

·         Kombinin devamlı çalıştığı durumlarda

 

·         Gaz kokusu ve gaz kaçağı olduğu hallerde kombi sigortasını kapatın ve bizi arayın.

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Aslanapa Kombi Tamircisi

Aslanapa kombi tamircisi olarak uzun yıllardan beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Özellikle yılda bir kez yaptıracağınız kombi bakımları ile kış mevsimini rahat geçirebilirsiniz. Kombi bakımı oldukça önemli bir konudur. Servisimiz bakım konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Kaliteli bir şekilde sunmuş olduğumuz bakım hizmetlerinin faydaları şunlardır:

·         Cihazlarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar.

·         Kombiniz performanslı çalışır.

·         Doğalgazdan tasarruf edersiniz.

·         Çok ısınma elde edersiniz.

 

Kombilerin tamir edilmesi kadar bakım hizmetleri alıyor olmanız da oldukça önemlidir. Sizlere sunduğumuz uygun fiyatlı kombi bakım hizmetlerinden faydalanmanızı önermekteyiz. Servisimiz ısınmayan petekler için petek temizliği de yaparak verimli ısı elde etmenizi sağlamaktadır. Peteklerin içinde olan tortulaşmış ve pis su değiştirilerek temiz su ilave edilir. Böylelikle sizler de kışın daha çok ısınabilirsiniz. Her türlü kombi tamiri ve bakım hizmetleri tarafımızca verilmektedir. 

kütahya aslanapa kombi servisi

Aslanapa Kombi Tamiri

Aslanapa kombi tamiri uzman personellerimiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Çalışan teknikerlerimiz işinde usta ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Özellikle parça değişimi konusunda orijinal olan yedek parça tercih ederek kombinizin garanti süresinden faydalanmanızı sağlarlar. Servisimiz için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Kombinizi aldığınız ilk günden sonraki bütün zamanlar servisimizin kontrolü altında olacaktır. İlk kurulum oldukça önemli bir durumdur. Nelere dikkat edilmelidir hemen açıklayalım:

·         Kombiye ait voltaj düzenleyicisi oldukça önemlidir.

·         Kaçak gaz detektörü emniyet açısından olması gereklidir.

·         Su tesisatlarının düzgün kurulması gerekir.

·         Baca borusu standart ölçüde olmalıdır. Uzun olursa gaz çıkışında kombi zorlanır.

·         Havalandırma penceresi de kombiye yakın olmalıdır.

·         Mutfak ya da kapalı balkonlarda kombi bulunmalıdır. Açık balkonlar kışın suyun donabilme ihtimali düşünülerek uygun değildir.

 

Yoğuşmalı ya da hermetik kombileriniz servisimizin garantisi altında bütün sorunları giderilerek çalışır bir halde sizlere teslim edilmektedir. Sizler de performanslı çalışan kombilerinizi böylelikle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bizi hemen arayıp ayrıntılı bilgi almalısınız.

Aslanapa Beyaz Eşya Servisi

Aslanapa beyaz eşya servisi Kütahya’nın Aslanapa ilçesinde birçok beyaz eşya markası için bakım, onarım, parça değişimi hizmetleri verir. Bozulan beyaz eşyalarınızı deneyimli ekibini göndererek kısa sürede çözen servisten randevu alarak arızalarınızı giderebilirsiniz.

 

Ev içerisinde beyaz eşyalar çok fazla kullanılır. Belli bir kullanım ömrüne sahip olan eşyalar, bu sürelerinin bitmesi veya yanlış kullanılması gibi sebeplerle arıza verebilir. Elektriksel problemlerden teknik sorunlara her arızayı kolayca çözebilen beyaz eşya servis ekibimiz, yıllardır bu işlerde çalışan kişilerden oluşur. Bu yüzden beyaz eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. 

Aslanapa Kombi Servisi ve Tamiri Tercihleri

Aslanapa Kombi servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

kütahya aslanapa kombi servisi

Her markada olan kombileri tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...