Şaphane Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Şaphane Buzdolabı servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Buzdolapları ev ya da iş yerleri gibi birçok mekânda kullanılan artık lüks olmayan beyaz eşyalar arasında yer almaktadır. Farklı birçok marka model seçeneklerini sunarak ihtiyaca uygun olan ürünün alınmasını sağlamaktadır. Buzdolabı kullanımlarında değişen nedenlere bağlı olarak arızalar ile karşılaşılmaktadır. Yaşanan arıza kimi zaman elektriksel kimi zaman mekanik kimi zaman ise kullanıcı hatası kaynaklı olarak gelişebilir. 

Şaphane Buzdolabı Servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

Buzdolabı kullanımlarınızda karşı karşıya kalınan sorun akabinde Şaphane buzdolabı servisi hizmetini alarak sorunun kısa sürede çözümlenmesinden faydalanabilirsiniz. Farklı model ve markalara hizmet sunulmasının yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek olan yedek parçalarda da orijinal parça değişimine yer açılarak ürün kullanım performansının artması ve aynı arızanın aynı sebep ile yaşanmasının da önüne geçilir. 

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Şaphane Buzdolabı Tamircisi

Şaphane buzdolabı tamircisi hizmetlerinden yararlanmadan önce buzdolabınıza elektrik enerjisinin ulaşıp ulaşmadığından emin olmanız önerilir. Bunun yanı sıra özellikle buzdolabın duvara yaslı olması da sorun ile karşılaşılmasına etki edebilir. Bu detaylara dikkat etmenize karşın yaşanabilecek olan arızalarda bulunmaktadır.

Buzdolabının motoru kaynaklı olarak yaşanan sorunlarda motorun gürültülü çalışması, hiç çalışmaması, ısınması gibi durumlar görülebilmektedir. Bunun yanı sıra kapağın kapanmaması, su akıtma, buzlanma, alt ya da üst kısmın soğutmaması, buzdolabın çalışmasına karşın soğutmanın olmaması, aşırı soğutma, çok sesli çalışması gibi birçok sorun ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Bu ve buna benzer sorunların yaşanması durumunda servis hizmet desteğine başvurarak yaşanan sorun ile ilgili olarak detaylı bilgilerin verilmesi gerekir. Müşteri temsilcisine verilecek olan bilgiler servis hizmetini sunacak olan personelin de sorun ile ilgili fikir sahibi olmasını sağlayarak buna uygun olarak gerekli olan tüm malzemeler ile adresinize kısa sürede ulaşmasını sağlar.

Servis hizmetinde personel öncelikli olarak sorunun kaynağını belirler. Sorunun nedenleri hakkında bilgiyi size sunmanın yanı sıra çözüm ile ilgili de bilgilendirme yapar. Sorunun giderilmesi için gerçekleştirilecek olan çalışmaya onay vermeniz durumunda buzdolabı tamir hizmetini sunarak çalışır vaziyette teslimi gerçekleştirir.

 

Servis hizmetinden yararlanırken ise mutlaka konusunda uzmanlığı ve belli deneyim sahibi ekip desteğini almanız önerilir. Aynı zamanda firmanın da geniş yedek parça desteği sunması hizmet garantisi açısından önemlidir.

Şaphane Buzdolabı Servisi

Şaphane Buzdolabı Tamiri

Şaphane buzdolabı tamiri hizmetinin alınmasında konusunda uzman ve deneyimli bir ekip desteği sorunun nedeninin kısa sürede tespit edilmesine yardımcı olurken aynı zamanda çözümünde edinilmesinde etkilidir. Marka ve model ile ilgili personelin uzmanlığının olması arızalar için avantaj sağlar.

 

 

Bunun yanı sıra personelin ihtiyaç duyduğu tüm malzemelere sahip olması ve gerekli görülebilecek olan yedek parça değişimlerinde orijinal parça kullanılması da buzdolabı kullanımınız için büyük önem taşımaktadır. Orijinal olan parça buzdolabının diğer parçaları ile uyum elde ederek gerekli çalışma prensibini yüksek performans ile sunmasını sağlarken aynı sorunun yaşanma riskini de minimize eder. 

Şaphane Beyaz Eşya Servisi

Donanımlı ve uzun süredir bu sektörde hizmet veren deneyimli ekibimizle Şaphane beyaz eşya servisi olarak tüm beyaz eşyalarınıza bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Zamanında, uygun fiyatla ve garantili olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetimizle müşteri memnuniyetini hedefliyoruz.

7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimizden arızalarınızın onarımı veya klima, kombi gibi eşyalarınızın bakımı için talepte bulunabilirsiniz. Ev ve iş yerlerine aynı gün içerisinde verdiğimiz hizmet sayesinde, 1 gün gibi kısa bir sürede arızanız onarılır. Özellikle buzdolabı gibi aynı gün tamir edilmesi gereken önemli eşyalarda titizlikle onarım işlerinizi yürüten teknik ekibimiz, acil tamir taleplerinize de kısa sürede cevap veriyor.

 

Kütahya’nın birçok ilçesinde hizmet veren beyaz eşya servisimiz bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, klima, kombi, ocak, aspiratör, vantilatör, ısıtıcı, ütü gibi tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, parça değişimi ve aksesuar ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Yeterli kapasiteyle her talebe cevap verebilen servisimiz, sıcak yaz günlerinde buzdolaplarında meydana gelen arızaları da gün içerisinde onarıyor.

Şaphane Buzdolabı Servisi ve Tamiri Tercihleri

Şaphane Buzdolabı servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şaphane Buzdolabı Servisi

Her markada olan buzdolaplarını tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Şaphane Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...