Hisarcık Beyaz Eşya Servisi | Tamiri | Bakımı

Hisarcık Buzdolabı servisi, tamiri, bakımı, hizmeti.

Hisarcık buzdolabı servisi olarak birçok markada olan beyaz eşyalarınıza servis hizmeti sunmaktayız. Buzdolaplarınız evinizde ya da iş yerinizde sıklıkla kullandığınız beyaz eşyalar arasında bulunmaktadır. Bütün gıdalarınızı uzun süre saklayabildiğiniz ve tazeliklerini muhafaza ettiğiniz buzdolaplarınız arıza yaptığında hayat kaliteniz de düşmektedir. Servisimiz bütün arıza konularında oldukça tecrübelidir. Bizi tercih etmenizde birçok etken bulunmaktadır.

Hisarcık Buzdolabı Servisi ve tamiri hizmetlerinden faydalanmak

·         Profesyonel ve uzman kadroya sahibiz.

·         7/24 kesintisiz hizmetlerimiz bulunmaktadır.

·         Kaliteli işçilikleri müşterilerimize sunarız.

·         Orijinal yedek parça kullanırız.

·         Arızalara kesin çözüm sunmaktayız.

·         Randevulara sadık kalarak tam zamanında sizin yanınızda oluruz.

·         Müşteri memnuniyetini önemseriz.

·         Uygun fiyatlarımızı müşterilerimiz için oluşturduk.

 

·         Bizlerden cihazlarınızın ilk kurulumları dahil olmak üzere bakım ve arıza konularında teknik destek alabilirsiniz.

Bulaşık makinesi arızaları neden ortaya çıkar?

İrtibat numaralarımız;

kutahay beyaz esya cagri merkezi

Hisarcık Buzdolabı Tamircisi

Hisarcık buzdolabı tamircisi olan firmamız tarafından cihazınızı tamir ettirerek yıllarca kullanabilirsiniz. Oldukça pahalı olan buzdolaplarını uygun fiyatlarla tamir ettirmek ve yıllarca verimli bir şekilde kullanmak için bizleri arayarak yardım talep edebilirsiniz. Parça değişimi ve bakım çalışmaları ile cihazınız ilk günkü performansında çalışacaktır. Buzdolabı arızaları gözle görülebilir türdedir. Aşağıda bulunun sıkıntılar sizin cihazınızda da mevcutsa hemen destek talep edebilirsiniz.

·         Yeterli soğutma yapmıyorsa

·         Alt ve üst soğutma dereceleri farklıysa

·         Karlanma ve buzlanma sorunu varsa

·         Kapak lastikleri eskimişse

·         Buzdolabının içinde terleme varsa

·         Koku problemi yaşıyorsanız

·         Çalışırken gürültü çıkarıyorsa

·         Su sızdırıyorsa

 

Yukarıda bulunan sıkıntılar buzdolabı arızalarını ifade etmektedir. Verimli çalışmayan buzdolaplarının genel olarak birçok zararı bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi çabuk bozulan ve buz tutan sebzelerinizi çöpe atmanızdır. Tazeliklerini yitiren meyveleriniz çok çabuk bozulacaktır. Ayrıca buzdolabınızda sakladığınız yemeklerinizde de bozulmalarla karşılaşırsınız. Lastiği eskiyen cihazların içine dışarıdaki sıcak hava gireceği için bu durum gıdalarınızın bozulmasına da neden olmaktadır. Ayrıca fazla elektrik sarfiyatı olacağını da unutmamalısınız. Bütün bu durumlar aile ekonominize zarar getirmektedir. Servisimizi arayarak hemen giderilmesini talep edebilirsiniz.

hisarcık buzdolabı servisi

Hisarcık Buzdolabı Tamiri

Hisarcık buzdolabı tamiri hizmetlerini veren servisimiz oldukça geniş hizmet ağına sahiptir. Yakın çevredeki birçok ilçemize ulaşarak karşılaşmış olduğunuz sorunlarınıza kesin çözüm önerileri sunmaktayız. Bizi arayarak arıza kaydı oluşturan kişilere hızlı ulaşım tarafımızca sağlanmaktadır. Aynı gün içinde randevu alabilmeniz bile mümkündür. Yerinde yapılacak olan bakım çalışmaları haricinde servisimizde de tamir çalışmaları yapılmaktadır. Personellerimiz işleri ile ilgili bölümleri bitirerek belge ve sertifikalara sahip olan kişilerden oluşmaktadır. Deneyimli bir ekiple çalışıyor olmamız başarı işlere imza atmamızı sağlamaktadır.

 

Tamir hizmetlerimiz sizlere garantili bir şekilde sunulmaktadır. Parça değişiminde orijinal parçalar kullanıyor olmamız müşterilerimize hem servis hem de parça garantisi sunar. Aynı arıza bir sene içinde tekrarlarsa sizden ek ücret talep etmeyiz. Bütün beyaz eşyalarınızın montajında, bakımında ve tamirinde bizden yardım alabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız ve içinde bulunduğunuz sorunu söylemeniz ve arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir. Bizler tecrübeli ekibimizle sizlerin hep yanındayız. 

Hisarcık Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar, evlerimizde en çok kullandığımız elektronik aletlerdir. Ancak buna rağmen en uzun ömürlü eşyalar olduğunu söyleyebiliriz. 10-15 yıl boyunca kullanılabilen bu dayanıklı eşyalara örnek olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak, derin dondurucu, fırın, klima ve kombiyi verebiliriz. Tüm bu eşyalarınızın arızalanması, parça değişimi, aksesuar ihtiyacı ve periyodik bakımlarında Hisarcık beyaz eşya servisi hizmet veriyor.

Hisarcık Buzdolabı Servisi ve Tamiri Tercihleri

Hisarcık  Buzdolabı servisi ve tamiri aramalarınızı gerçekleştirdikten sonra ekibimiz randevu saatinde verilen adreste olmaktadır. Yerinde yapılan incelemeler sonrasında arıza belirlenir ve hemen çözüme ulaştırılır. İşte bizi tercih etmenizdeki nedenler:

Neden bizi tercih etmelisiniz?

hisarcık buzdolabu servisi

Her markada olan buzdolaplarını tamir ettiğimizden bahsetmiştik. Peki bu markalar nelerdir?

Hisarcık Buzdolabı servisi ve tamiri hizmetleri için bizleri arayabilirsiniz!

Kısayollara Tıklayarak Bizleri Arayabilirsiniz

Yapılan işlerden örnekler...